O firmie

O firmie


Solidnie. Kompleksowo. Na czas!

Firma ELGSTER specjalizuje się w realizacji kompleksowych usług elektrycznych. Oferujemy pełen zakres usług, profesjonalne wykonawstwo wszelkiego rodzaju instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, przemysłowych i usługowych. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie montażu, konserwacji i modernizacji instalacji elektrycznych. Przeprowadzamy także pomiary elektryczne, zajmujemy się usuwaniem awarii.

Za główne cele postawiliśmy sobie pełną satysfakcję klienta, wysoką jakość świadczonych usług oraz terminowe wykonywanie powierzonych zleceń. W zależności od oczekiwań, instalacje wykonujemy z materiałów własnych lub dostarczonych przez klienta. Wszystkie zlecenia traktujemy priorytetowo, dbamy o każdym szczegół, na każdym etapie prac służymy profesjonalnym doradztwem. Dokładamy wszelkich starań, aby wykonane przez nas instalacje były niezawodne i zapewniały bezpieczną eksploatację budynków.

Instalacje domowe Instalacje domowe
Instalacje przemysłowe Instalacje przemysłowe
Pomiary i awarie Pomiary i awarie
ELGSTER
O firmie

Skontaktuj się z nami

Serdecznie zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7!

+48 514 141 510

ELGSTER - Usługi elektryczne

Nie boimy się trudnych projektów!

Aby utrzymać ciągły rozwój stale szukamy nowych wyzwań i możliwości. Trudne projekty motywują nas do wprowadzania innowacji, które wykorzystujemy także w prostszych realizacjach.

Naszym absolutnym priorytetem jest bezpieczeństwo instalacji dla użytkowników. Zarówno jeśli chodzi o bezpieczeństwo przeciwpożarowe jak i przeciwporażeniowe. Nie uznajemy dróg na skróty ani kompromisów!

2024 - ELGSTER. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone
Polityka Cookies Polityka Prywatności

Profesjonalne strony i sklepy internetowe
Montaż instalacji elektrycznych ŻegiestówMontaż instalacji elektrycznych Montaż instalacji elektrycznych PodegrodzieElektryk Sucha BeskidzkaElektryk Łabowa